| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 100mAh |
| Typische capaciteit | 100mAh |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | UNM 933442 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1600 mAh |
| Maximale laadstroom | 2.0C / 4.20V |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | De volgende categorieën zijn bedoeld: |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 160 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/160mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1000 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/1000mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | De in bijlage I vermelde producten zijn bedoeld: |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1730 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/1730mA |
| Type batterij | Oplaadbare Li-polymerbatterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1000 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/1000mA |
| Grootte van de batterijcel | Max. 10,0 (t) x 20,0 (w) x 50,0 (l) mm |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | De in punt 1 bedoelde maatregelen zijn van toepassing op: |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 290 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/290mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Europese Unie |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1300 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/1300mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies 481240 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 185 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/185mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 90mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/90mA |