| Type batterij | Hoogspannings LiPo-batterij |
|---|---|
| Modelnummer | 104060 |
| Nominale spanning | 3.8V |
| Oplaadspanning | 4.35V |
| Nominale capaciteit | 3600 mAh |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | De in punt 1 bedoelde maatregelen zijn van toepassing op: |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 180mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/180mA |
| Type batterij | Oplaadbare Li-polymerbatterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Laadspanning | 4.2V |
| Nominale capaciteit | 1500mah |
| Maximale lading/ontladingstroom | 1.0C/1.5A |
| Type batterij | Oplaadbare Li-polymerbatterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 2000 mAh |
| Laadspanning | 4.2V |
| Grootte van de batterij | Max. 10,2 x 34 x 52,5 mm (T*W*L) |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | De volgende categorieën: |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1000 mAh |
| Typische capaciteit | 1030 mAh |
| Type batterij | lithium-polymerbatterij |
|---|---|
| Model | De in bijlage I vermelde producten zijn bedoeld: |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 500mAh |
| Typische capaciteit | 520mAh |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | De in punt 1 bedoelde maatregelen zijn van toepassing op: |
| Nominale spanning | 3.8V |
| Nominale capaciteit | 520mAh |
| Typische capaciteit | 540mAh |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | De in bijlage I vermelde producten zijn bedoeld: |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 400 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/400mA |
| Type batterij | Li-ionenpolymeerbatterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1200 mAh |
| Laadspanning | 4.2V |
| Afsluitingsspanning | 3.0V |
| Type batterij | 18650 Batterijen |
|---|---|
| Nominale (Typische) Capaciteit | 3200mAh@0.2C |
| Nominale Capaciteit (Minimum) | 3100mAh@0.2C |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Oplaadspanning | 4.2V |