| Type batterij | 18650 Batterijen |
|---|---|
| Nominale (Typische) Capaciteit | 3500 mAh@0,2C |
| Nominale Capaciteit (Minimum) | 3400mAh@0,2C |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Oplaadspanning | 4.2V |
| Type batterij | 21700 lithiumbatterij |
|---|---|
| Standaardontladingscapaciteit | Typ. 5000mAh |
| Nominale afvoercapaciteit | Min. 4800mAh |
| Nominale spanning | 3.6V |
| Afsluitingsspanning | 2.5V |
| Type batterij | LiPO-batterijen |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 260mAH |
| Maximale laad-/ontladingsstroom | 1C/260mA |
| Gewicht van de batterij | Ongeveer 5,0 g. |
| Type batterij | Cilindrische lithium ionencel |
|---|---|
| Standaardontladingscapaciteit | Min 3350 mAh |
| Nominale spanning | 3.6V |
| Oplaadspanning | 4.2V |
| Afsluitingsspanning | 2.65V |
| Type batterij | Cilindrische lithium ionencel |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 3800mAh |
| Nominale spanning | 3.6V |
| Oplaadspanning | 4.2V |
| Afsluitingsspanning | 2.5V |
| Type batterij | oplaadbare liposuurbatterij |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 1850 mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Afmetingen van de batterij | MAX 9.9 ((T) x34.5 ((W) x52.5 ((L) mm |
| Kleur | ZILVER |
| Type batterij | Op maat gemaakte LiPO-batterijen |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 1150mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Maximale laad-/ontladingsstroom | 1C/1150mA |
| Afmetingen van de batterijcellen | Max. max. max. max. max. |
| Type batterij | het polymeerbatterij van het douanelithium |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 2200mah |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Maximale lading/ontladingstroom | 1.0C/2200mA |
| Maximale ontladingsstroom | 1.0CA |
| Type batterij | Oplaadbare Li-ion 21700 batterij |
|---|---|
| Nominale (Typische) Capaciteit | 5000 mAh@0,2C |
| Nominale Capaciteit (Minimum) | 4900mAh@0,2C |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Oplaadspanning | 4.2V |
| Type batterij | Lipo-oplaadbare batterij |
|---|---|
| Modelnummer | Unieke producten |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 500mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1.0C/500 mA |