| Type batterij | Op maat gemaakte Li-ion-polymerbatterij |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 110mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Beëindigenvoltage | 3.0V |
| Maximale laad-/ontladingsstroom | 1.0CA(=110mAh) |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 300mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/300mA |