| Type batterij | 3.8V Li-polymer batterij |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 1500mah |
| Nominale spanning | 3.8V |
| Laadspanning | 4.35V |
| Grootte van de batterijcel | Maximaal 7,5*43,0*35,0 mm |
| Type batterij | Lipo-batterij |
|---|---|
| Modelnummer | Unicode van de Unie: |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 230 mAh |
| Laad- en ontladingsstroom | 0.2C/46mA (Stardard), 1C/230mA (min) |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 25 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/25mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies 471630 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 190 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/190mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unilever-producten |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 450mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/450mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.8V |
| Nominale capaciteit | 3150 mAh |
| Typische capaciteit | 3250 mAh |
| Type batterij | Li-polymer-cylindrische batterij / LiPo-cylindrische batterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Typische capaciteit | 680mAh |
| Het standaard Laden | 130 mA |
| Maximale lading | 650mA |
| Type batterij | AAA NiMH batterijpakketten |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.6V |
| Nominale capaciteit | 230 mAh |
| Grootte | Max. 15,3*7,7 mm |
| Gewicht | ongeveer 35 g |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | De volgende categorieën zijn bedoeld: |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 300mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/300mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 2400mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/2400mA |