| Type batterij | oplaadbare liposuurbatterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1200 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/1200mA |
| Grootte van de batterijcel | Maximaal 10*30,5*40,5 mm |
| Type batterij | 18650 lithiumbatterij |
|---|---|
| Nominale (Typische) Capaciteit | 3000 mAh@0,2C |
| Nominale Capaciteit (Minimum) | 2900mAh@0.2C |
| Nominale spanning | 3.6V |
| Oplaadspanning | 4.2V |
| Type batterij | 7.4V Li-polymer batterijpakket |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 720mAh |
| Nominale spanning | 7.4V |
| Maximale laad-/ontladingsstroom | 720mA ((1.0C) |
| Grootte van de batterijcel | Max. 7,8 (t) x 25,5 (w) x 32,0 (l) mm |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | De in punt 1 bedoelde maatregelen zijn van toepassing op: |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 115 mAh |
| Typische capaciteit | 125 mAh |
| Type batterij | Cylindrische LiPo-batterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Typische capaciteit | 630mAh |
| Het standaard Laden | 315mA/0,5C |
| Maximale lading | 3A/3.0V |
| Type batterij | 4.45V hoogspannings LiPo-accu |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 10000 mAh |
| Nominale spanning | 3.87V |
| Volatge opladen | 4.45V |
| Maximale laadstroom | 6000mA ((0,6C-4,45V) |
| Type batterij | LiPO-batterijen |
|---|---|
| Capaciteit | 550mAh |
| Spanning | 3.7V |
| Maximale laad-/ontladingsstroom | 1.0C/550mA |
| Celafmeting | 5.5*25,5*40,5 mm |
| Type batterij | Oplaadbare Li-polymerbatterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1400 mAh |
| Laadspanning | 4.2V |
| Grootte van de batterij | Max. 10,1 (t) x 30,0 (w) x 50,5 (l) mm |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies 502530 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 320mah |
| Typische capaciteit | 350 mAh |
| Type batterij | Navulbaar Li Polymer Battery |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 600 mAh |
| Laadspanning | 4.2V |
| Afsluitingsspanning | 3.0V |