| Type batterij | lithium-polymerbatterij |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 2000 mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Grootte van de batterijcel | Maximaal T7.0*W34.0*H82.0mm |
| Maximale laad-/ontladingsstroom | 1.0CA(=2000mAh) |
| Type batterij | lithium-polymerbatterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 820mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/820mA |
| Type batterij | LiPo-batterij met een hoog ontladingspercentage |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 1300 mAh |
| Nominale spanning | 7.4V |
| Laadstroom | 0.2C/0.5C/1.0C |
| Max Continuous Charge Current | 2600mA ((2.0C) |
| Type batterij | LiPo-batterij met een hoog ontladingspercentage |
|---|---|
| Nominale spanning | 7.4V |
| Nominale capaciteit | 1000 mAh |
| Grootte van de batterijcel | Maximaal T8.2*W30.5*H48.0mm |
| Grootte van de batterij | Maximaal T17.4*W31.0**57.0mm |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 350 mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Laadspanning | 4.2V |
| Maximale laad-/ontladingsstroom | 1C/350mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 450mAh |
| Typische capaciteit | 460mAh |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies 602238 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 450mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/450mA |
| Type batterij | Hoogspannings-Li-polymerbatterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Europese Unie |
| Nominale spanning | 3.8V |
| Nominale capaciteit | 75 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/75mA |
| Type batterij | Li-polymerbatterijen |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 400 mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Levenscyclus | ≥ 500 keer |
| Kleur | ZILVER |
| Type batterij | Hoogspannings LiPo-batterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.8V |
| Nominale capaciteit | 280mAh |
| Maximale lading/ontladingstroom | 1.0C |
| Afmetingen van de batterij | Max 4,8*22,0*30,0 mm |