| Type batterij | Cylindrische LiPo-batterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Typische capaciteit | 1100 mAh |
| Het standaard Laden | 550mA |
| Maximale lading | 1100mA |
| Type batterij | Batterij met een hoog ontladingspercentage |
|---|---|
| Nominale (Typische) Capaciteit | 2000 mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Max. Lastenvoltage | 4.20 ± 0,05V |
| Standaardontladingssluitspanning | 2.75V |
| Type batterij | Lipo-batterij met een hoog ontladingspercentage |
|---|---|
| Ontwerpregeling | S8261ABJMD-G3J+8205 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 50mAh |
| Typische capaciteit | 50mAh |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1400 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/1400mA |
| Type batterij | Polymeren hoogspanningslijonenbatterijen |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.8V |
| Nominale capaciteit | 1700mAh |
| Maximale laad-/ontladingsstroom | 1700mA ((1.0C) |
| Grootte van de batterijcel | Max. 8,5 (t) x 36,0 (w) x 39,0 (l) mm |
| Type batterij | De navulbare batterij van het lithiumpolymeer |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 300mAh |
| Laadspanning | 4.2V |
| Afsluitingsspanning | 3.0V |
| Type batterij | Batterij van het lithium de ionenpolymeer |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 85 mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Celgrootte (max.) | 3.9*28.5*30.5mm |
| Batterijgrootte (max.) | 4.5*15,0*24,0 mm |
| Type batterij | Li-polymer, Li-ion batterij, lipo batterij. |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 400 mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Laadspanning | 4.2V |
| Maximale laad-/ontladingsstroom | 1C/400mA |
| Type batterij | Hoogspannings-Li-polymerbatterij |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 430 mAh |
| Nominale spanning | 3.8V |
| Laadspanning | 4.35V |
| Batterijpakket (max.) | 4.0*28,5*32,5 mm |
| Type batterij | lithium-polymerbatterij |
|---|---|
| Model | Unies 503040 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 600 mAh |
| Typische capaciteit | 650mah |