| Type batterij | Oplaadbare lithium-ion-polymerbatterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 450mAh |
| Maximale lading/ontladingstroom | 1.0C/450mA |
| Afmetingen van de batterij | Max 6,0*22,5*40,5 mm |
| Type batterij | Navulbare Li-Ionenbatterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 3000 mAh |
| Grootte van de batterijcel | Max. 6,0*50,5*80,5 mm |
| Grootte van de batterij | Max. 6,0*50,5*82,5 mm |
| Type batterij | Batterij van het lithium de ionenpolymeer |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 750mAh |
| Laadspanning | 4.2V |
| Ontladingsstopspanning Spanning | 3.0V |
| Type batterij | Lithiumpolymerbatterijpakket |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 1800 mAh |
| Nominale spanning | 7.4V |
| Max Discharging Current | 1800mA ((1.0C) |
| Levenscyclus | Meer dan 500 keer |
| Type batterij | Cilindrische lithium-ioncel |
|---|---|
| Nominale (Typische) Capaciteit | 3200mAh@0.2C |
| Nominale spanning | 3.7V |
| De lossing sneed Stroom af | 2.5V |
| Celafmeting | Hoogte: 64.95mm±0.20mm; Diameter: 18.25mm±0.20mm |
| Type batterij | Batterij van het lithium de ionenpolymeer |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 520mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Charge Volatge | 4.2V |
| Vorm en kleur | Prismatisch, Silver. |
| Type batterij | lithium-polymerbatterij |
|---|---|
| Model | 603450 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1200 mAh |
| Energie | 4.44Wh |
| Type batterij | 21700 Lithium-ion oplaadbare cellen |
|---|---|
| Nominale (Typische) Capaciteit | 4000 mAh |
| Nominale spanning | 3.6V |
| Afsluitingsspanning | 2.5V |
| Standaardtarief | CCCV, 2A, 4,20 V, 200mA afsluiting |
| Type batterij | 18650 oplaadbare Li-ion batterij |
|---|---|
| Nominale (Typische) Capaciteit | 2600mAh@0.2C |
| Nominale Capaciteit (Minimum) | 2500mAh@0.2C |
| Nominale spanning | 3.65V |
| Oplaadspanning | 4.2V |
| Type batterij | De navulbare batterij van het lithiumpolymeer |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 2000 mAh |
| Minimumcapaciteit | 2000 mAh |
| Grootte van de batterij | Max 6,5x40x67,5 mm (T*W*L) |