| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 110mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/110mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 580mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/580mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Staten |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 2350 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/2350mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 380 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/380mA |
| Type batterij | lithium-polymerbatterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Europese Unie |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 3700 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/3700mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | UNM362019 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 100mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/100mA |
| Type batterij | lithium-polymerbatterij |
|---|---|
| Model | Unicode van de Unie: |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 500mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/500 mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1400 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/1400mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies 503759 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1150mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/1150mA |
| Type batterij | lithium-polymerbatterij |
|---|---|
| Model | Unies 852530 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 650mah |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/650mA |