| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 140mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/140mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies 481240 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 185 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/185mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 2400mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/2400mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 450mAh |
| Typische capaciteit | 460mAh |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | De in punt 1 bedoelde maatregelen zijn van toepassing op: |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 270mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/270mA |
| Type batterij | Li-polymer batterijpakket |
|---|---|
| Minimumcapaciteit | 1100 mAh |
| Typische capaciteit | 1200 mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Maximale laadstroom | 2C |
| Type batterij | lithium-polymerbatterij |
|---|---|
| Model | Unilever-producten |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 480 mAh |
| Typische capaciteit | 500mAh |
| Type batterij | 3.7 v-lipobatterij |
|---|---|
| Modelnummer | De in punt 1 bedoelde vergunningen zijn geldig tot en met 31 december 2015. |
| Nominale spanning | 3.7 V |
| Nominale capaciteit | 760 mAh |
| Oplaad/ontlaadstroom | 0.2C/152mA ((Standaard), 1C/760mA ((Max) |
| Type batterij | Batterij van het lithium de ionenpolymeer |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1850 mAh |
| Maximale laad-/ontladingsstroom | 1.0C/1850mA |
| Grootte van de batterijcel | Max. 5,55*40,3*74,0 mm |
| Type | Batterij van het lithium de ionenpolymeer |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 600 mAh |
| Ontladingsspanning | 3.0V |
| Maximale lading/ontladingstroom | 1.0C/600mA |