| Type batterij | Lipo-batterij |
|---|---|
| Model | De Commissie stelt de Commissie in kennis van: |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 300mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/300mA |
| Type batterij | het polymeerbatterij van het douanelithium |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 2200mah |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Maximale lading/ontladingstroom | 1.0C/2200mA |
| Maximale ontladingsstroom | 1.0CA |
| Type batterij | Persoonlijke Lipo-batterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 620 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/620mA |
| Grootte van de batterijcel | MAX 5,7 (T) x 31,7 (W) x 30,0 (L) mm |