| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 100mAh |
| Typische capaciteit | 100mAh |
| Type batterij | Persoonlijke Li-polymerbatterij |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 300mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Laadspanning | 4.2V |
| Maximale ontladings-/oplaad-/ontladingsstroom | 1C/300mA |
| Type batterij | Lipo-batterij met een hoog ontladingspercentage |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 800mAh |
| Typische capaciteit | 835 mAh |
| Maximale laadstroom | 1C/800mA |
| Type Battrey | Kleine cilindrische LiPo-batterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 65mah |
| Charge Volatge | 4.2V |
| Maximale lading/ontladingstroom | 65mA (± 1,0C) |
| Type batterij | Cylindrische LiPo-batterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Typische capaciteit | 1100 mAh |
| Het standaard Laden | 550mA |
| Maximale lading | 1100mA |
| Type batterij | Cylindrische LiPo-batterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Typische capaciteit | 1680 mAh |
| Het standaard Laden | 320mA |
| Maximale lading | 1600 mA |
| Type batterij | Gekrompen LiPo-batterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 27 mAh |
| Voltage van de lading | 4.2V |
| Afscheidingsspanning | 3.0V |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 300mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/300mA |
| Type batterij | Batterij van het lithium de ionenpolymeer |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 520mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Charge Volatge | 4.2V |
| Vorm en kleur | Prismatisch, Silver. |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | De in punt 1 bedoelde maatregelen zijn van toepassing op: |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 115 mAh |
| Typische capaciteit | 125 mAh |