| Type batterij | Batterij met een hoog ontladingspercentage |
|---|---|
| Model | De volgende categorieën: |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 350 mAh |
| Typische capaciteit | 350 mAh |
| Type batterij | lithium-polymerbatterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1200 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/1200mA |
| Grootte van de batterijcel | MAX 7,7 (T) x 30,5 (W) x 45,5 (L) mm |
| Type batterij | Li-polymer-cylindrische batterij / LiPo-cylindrische batterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Typische capaciteit | 680mAh |
| Het standaard Laden | 130 mA |
| Maximale lading | 650mA |
| Type batterij | De navulbare batterij van het lithiumpolymeer |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 500mAh |
| Laadspanning | 4.2V |
| Maximale lading/ontladingstroom | 1.0C/500 mA |
| Type Battrey | Kleine cilindrische LiPo-batterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 200mAh |
| Charge Volatge | 4.2V |
| Maximale lading/ontladingstroom | 200 mA ((1.0C) |
| Type batterij | Lipo-batterij |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 160 mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Maximale lading/ontladingstroom | 1.0C/160mA |
| Afmetingen van batterijcellen | Maximaal 3,9*15,5*28,5 mm |
| Type batterij | Gekrompen lithium-polymerbatterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 50mAh |
| Voltage van de lading | 4.2V |
| Afscheidingsspanning | 3.0V |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 90mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/90mA |
| Type batterij | Cylindrische LiPo-batterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Typische capaciteit | 400 mAh |
| Het standaard Laden | 80mA |
| Maximale lading | 800mA |
| Type batterij | Lipo-oplaadbare batterij |
|---|---|
| Modelnummer | Unieke producten |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 500mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1.0C/500 mA |