| Type batterij | LiPO-batterijen |
|---|---|
| Capaciteit | 550mAh |
| Spanning | 3.7V |
| Maximale laad-/ontladingsstroom | 1.0C/550mA |
| Celafmeting | 5.5*25,5*40,5 mm |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 350 mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Laadspanning | 4.2V |
| Maximale laad-/ontladingsstroom | 1C/350mA |
| Type batterij | Li-polymerbatterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1200 mAh |
| Maximale celgrootte | 10*30,5*40,5 mm |
| Maximale grootte van het batterijpakket | 10*30,5*42,5 mm |
| Type batterij | Oplaadbare lithium-ion-polymerbatterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 450mAh |
| Maximale lading/ontladingstroom | 1.0C/450mA |
| Afmetingen van de batterij | Max 6,0*22,5*40,5 mm |
| Type batterij | Navulbare Li-Ionenbatterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 3000 mAh |
| Grootte van de batterijcel | Max. 6,0*50,5*80,5 mm |
| Grootte van de batterij | Max. 6,0*50,5*82,5 mm |
| Type batterij | Cylindrische LiPo-batterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Typische capaciteit | 650mah |
| Het standaard Laden | 130 mA |
| Maximale lading | 1000 mA |
| Type batterij | Lipo-batterij met een hoog ontladingspercentage |
|---|---|
| Ontwerpregeling | S8261ABJMD-G3J+8205 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 50mAh |
| Typische capaciteit | 50mAh |
| Type batterij | lithium-polymerbatterij |
|---|---|
| Model | Uniemerk 501230 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 170mAh |
| Typische capaciteit | 180mAh |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | De in bijlage I vermelde producten zijn bedoeld: |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 400 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/400mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 450mAh |
| Typische capaciteit | 460mAh |