| Type batterij | Lipo-batterij met een hoog ontladingspercentage |
|---|---|
| Ontwerpregeling | S8261ABJMD-G3J+8205 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 50mAh |
| Typische capaciteit | 50mAh |
| Type batterij | oplaadbare liposuurbatterij |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 1850 mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Afmetingen van de batterij | MAX 9.9 ((T) x34.5 ((W) x52.5 ((L) mm |
| Kleur | ZILVER |
| Type batterij | LiPO-batterijen |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 300mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Laadspanning | 4.2V |
| Ontlading Volatge | 3.0V |
| Type batterij | Lipo-batterij |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 160 mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Maximale lading/ontladingstroom | 1.0C/160mA |
| Afmetingen van batterijcellen | Maximaal 3,9*15,5*28,5 mm |
| Type batterij | Li-polymer-cylindrische batterij / LiPo-cylindrische batterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Typische capaciteit | 680mAh |
| Het standaard Laden | 130 mA |
| Maximale lading | 650mA |
| Type Battrey | Kleine cilindrische LiPo-batterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 200mAh |
| Charge Volatge | 4.2V |
| Maximale lading/ontladingstroom | 200 mA ((1.0C) |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 60mAh |
| Typische capaciteit | 65mah |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies 501885 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 900mah |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/900mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/30mA |
| Energie | 0.111Wh |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | De in punt 1 bedoelde maatregelen zijn van toepassing op: |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 115 mAh |
| Typische capaciteit | 125 mAh |