| Type batterij | Hoogspannings-Li-polymerbatterij |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 70mAh |
| Nominale spanning | 3.8V |
| Laadspanning | 4.35V |
| Levenscyclus | ≥ 500 keer |
| Type batterij | Hoogspannings-Li-polymerbatterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Europese Unie |
| Nominale spanning | 3.8V |
| Nominale capaciteit | 75 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/75mA |
| Type batterij | Op maat gemaakte Li-ion-polymerbatterij |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 110mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Beëindigenvoltage | 3.0V |
| Maximale laad-/ontladingsstroom | 1.0CA(=110mAh) |
| Type batterij | Oplaadbare LiPO-batterijen |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 400 mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Maximale laad-/ontladingsstroom | 1C/400mA |
| Battrey-celdimensie | Maximum (T) 8,0* (W) 20,0* (H) 25,0mm |
| Type batterij | LiPO-batterijen |
|---|---|
| Nonialspanning | 3.7V |
| Afsluitingsspanning | 3.0V |
| Nominale capaciteit | 1100 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/1100mA |
| Batterij | lithium-polymerbatterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1000 mAh |
| Laadspanning | 4.2V |
| Laad- en ontlaadstroom | 0.2/1.0C |
| Type batterij | oplaadbare liposuurbatterij |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 200mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Volatge opladen | 4.2V |
| Maximale laadstroom | 200 mA ((1.0C-4.2V) |
| Type batterij | lithium-polymerbatterij |
|---|---|
| Model | De in bijlage I vermelde producten zijn bedoeld: |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 81 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/81mA |
| Type batterij | LiPo-batterij met een hoog ontladingspercentage |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 1300 mAh |
| Nominale spanning | 7.4V |
| Laadstroom | 0.2C/0.5C/1.0C |
| Max Continuous Charge Current | 2600mA ((2.0C) |
| Type batterij | Op maat gemaakte LiPO-batterijen |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 1150mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Maximale laad-/ontladingsstroom | 1C/1150mA |
| Afmetingen van de batterijcellen | Max. max. max. max. max. |