| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 580mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/580mA |
| Type batterij | lithium-polymerbatterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1200 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/1200mA |
| Grootte van de batterijcel | MAX 7,7 (T) x 30,5 (W) x 45,5 (L) mm |
| Type batterij | lithium-polymerbatterij |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 2000 mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Grootte van de batterijcel | Maximaal T7.0*W34.0*H82.0mm |
| Maximale laad-/ontladingsstroom | 1.0CA(=2000mAh) |
| Type batterij | Hoogspannings-lithium-polymerbatterij |
|---|---|
| Model | UNM 713540 |
| Nominale spanning | 3.85V |
| Nominale capaciteit | 1530mAh (0,2C opladen/0,2C ontladen) |
| Typische capaciteit | 1550mAh (0,2C opladen/0,2C ontladen) |
| Type batterij | Grote lithium-polymerbatterij |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 3500 mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Grootte van de batterijcel | MAX 8.3 (T) x 50.5 (W) x 63.0 (L) mm |
| Grootte van de batterij | Max 8,5 ((T) x 51,0 ((W) x 65,0 ((L) mm |
| Type batterij | Hoogspannings LiPo-batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Europese Unie |
| Nominale spanning | 3.8V |
| Nominale capaciteit | 48mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/48mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | De in punt 1 bedoelde maatregelen zijn van toepassing op: |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 130mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/130mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 25 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/25mA |
| Type batterij | Hoogspannings-Li-polymerbatterij |
|---|---|
| Model | De in punt 1 bedoelde maatregelen zijn van toepassing op: |
| Nominale spanning | 3.8V |
| Nominale capaciteit | 250mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/250mA |
| Type batterij | Lithiumpolymerbatterijpakket |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 1800 mAh |
| Nominale spanning | 7.4V |
| Max Discharging Current | 1800mA ((1.0C) |
| Levenscyclus | Meer dan 500 keer |