| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 250mAh |
| Grootte van de batterijcel | MAX 4.1 ((T) x16.0 ((W) x45.0 ((L) mm |
| Batterijgrootte | MAX 4.1 ((T) x16.5 ((W) x47.0 ((L) mm |
| Type batterij | Batterij van het lithium de ionenpolymeer |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1850 mAh |
| Maximale laad-/ontladingsstroom | 1.0C/1850mA |
| Grootte van de batterijcel | Max. 5,55*40,3*74,0 mm |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Laadspanning | 4.2V |
| Nominale capaciteit | 2300 mAh |
| Typische capaciteit | 2300 mAh |