| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1050mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/1050mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 140mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/140mA |
| Type batterij | Li-polymer batterijpakket |
|---|---|
| Minimumcapaciteit | 1100 mAh |
| Typische capaciteit | 1200 mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Maximale laadstroom | 2C |
| Type batterij | Hoogspannings-Li-polymerbatterij |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 430 mAh |
| Nominale spanning | 3.8V |
| Laadspanning | 4.35V |
| Batterijpakket (max.) | 4.0*28,5*32,5 mm |
| Type batterij | Oplaadbare Li-polymerbatterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Laadspanning | 4.2V |
| Nominale capaciteit | 1500mah |
| Maximale lading/ontladingstroom | 1.0C/1.5A |
| Type batterij | Batterij Li-Po |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 260mAH |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Maximale lading/ontladingstroom | 1.0C/260mAh |
| Celafmeting | Maximaal 3,2*27,5*30,5 mm |
| Type batterij | 7.4V Li-polymer batterijpakket |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 720mAh |
| Nominale spanning | 7.4V |
| Maximale laad-/ontladingsstroom | 720mA ((1.0C) |
| Grootte van de batterijcel | Max. 7,8 (t) x 25,5 (w) x 32,0 (l) mm |
| Type | LiPO-batterijen |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 140mAh |
| Laadspanning | 4.2V |
| Maximum last en lossingsstroom | 1.0C/140mA |
| Type batterij | LiPO-batterijen |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 260mAH |
| Maximale laad-/ontladingsstroom | 1C/260mA |
| Gewicht van de batterij | Ongeveer 5,0 g. |
| Type batterij | Lipo-batterij |
|---|---|
| Model | De Commissie stelt de Commissie in kennis van: |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 300mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/300mA |