| Type batterij | lithium-polymerbatterij |
|---|---|
| Model | Unies 923060 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 2050 mAh |
| Typische capaciteit | 2100 mAh |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 25 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/25mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies 471630 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 190 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/190mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | UNM400816 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 32 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/32mA |
| Type batterij | 3.8V Li-polymer batterij |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 1500mah |
| Nominale spanning | 3.8V |
| Laadspanning | 4.35V |
| Grootte van de batterijcel | Maximaal 7,5*43,0*35,0 mm |
| Type batterij | Hoogspannings-Li-polymerbatterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.85V |
| Nominale capaciteit | 1800 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/1800mA |
| Type batterij | lithium-polymerbatterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 60mAh |
| Ontladingsstroom | 3.0V |
| Laadspanning | 4.2V |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | De volgende categorieën zijn bedoeld: |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 380 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/380mA |
| Type | lithium-polymerbatterij |
|---|---|
| Model | UNM 603458 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1500mah |
| Standaard laad-/ontladingsstroom | 0.2C/300mA |
| Type batterij | 3.8V Li-polymer batterij |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 2500 mAh |
| Nominale spanning | 3.8V |
| Laadspanning | 4.35V |
| Grootte van de batterijcel | Maximaal 8,8*21,0*94,0 mm |