| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | UNM362019 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 100mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/100mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 45mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/45mA |
| Type batterij | Op maat gemaakte Li-polyerbatterijen |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 170mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Levenscyclus | ≥ 500 keer |
| Grootte van de batterij | Max. 3,6*20,0*29,0 mm |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 25 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/25mA |
| Type batterij | lithium-polymerbatterij |
|---|---|
| Model | Unicode van de Unie: |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 500mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/500 mA |
| Type batterij | Gekrompen lithium-polymerbatterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.8V |
| Nominale capaciteit | 17 mAh |
| Voltage van de lading | 4.35V |
| Afscheidingsspanning | 3.0V |
| Type batterij | oplaadbare liposuurbatterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 200mAh |
| Typische capaciteit | 220 mAh |
| Type Battrey | Kleine cilindrische LiPo-batterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 65mah |
| Charge Volatge | 4.2V |
| Maximale lading/ontladingstroom | 65mA (± 1,0C) |
| Type batterij | oplaadbare liposuurbatterij |
|---|---|
| Model | Unilever-producten |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 850mah |
| Typische capaciteit | 900mah |
| Type batterij | Li-polymer, Li-ion batterij, lipo batterij. |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 400 mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Laadspanning | 4.2V |
| Maximale laad-/ontladingsstroom | 1C/400mA |