| Type batterij | oplaadbare liposuurbatterij |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 1850 mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Afmetingen van de batterij | MAX 9.9 ((T) x34.5 ((W) x52.5 ((L) mm |
| Kleur | ZILVER |
| Type batterij | Li-polymerbatterijen |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 400 mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Levenscyclus | ≥ 500 keer |
| Kleur | ZILVER |
| Type batterij | LiPO-batterijen |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 260mAH |
| Maximale laad-/ontladingsstroom | 1C/260mA |
| Gewicht van de batterij | Ongeveer 5,0 g. |
| Type batterij | Batterij van het lithium de ionenpolymeer |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 85 mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Celgrootte (max.) | 3.9*28.5*30.5mm |
| Batterijgrootte (max.) | 4.5*15,0*24,0 mm |
| Type batterij | oplaadbare liposuurbatterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 110mAh |
| Laadspanning | 4.2V |
| Maximum last en lossingsstroom | 1.0C/110mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 250mAh |
| Grootte van de batterijcel | MAX 4.1 ((T) x16.0 ((W) x45.0 ((L) mm |
| Batterijgrootte | MAX 4.1 ((T) x16.5 ((W) x47.0 ((L) mm |
| Type batterij | op maat gemaakte lipo-batterijen |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 55mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Maximale laad-/ontladingsstroom | 1.0C/55mA |
| Afmetingen van de batterijcellen | Max 4,0 (t) x 11,5 (w) x 20,5 (l) mm |
| Type batterij | Polymer-li-ionbatterij |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 150mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Laadspanning | 4.2V |
| Maximale laad-/ontladingsstroom | 1C/150mA |
| Type batterij | Li-polymer, Li-ion batterij, lipo batterij. |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 400 mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Laadspanning | 4.2V |
| Maximale laad-/ontladingsstroom | 1C/400mA |
| Type batterij | Batterij van het lithium de ionenpolymeer |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 520mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Charge Volatge | 4.2V |
| Vorm en kleur | Prismatisch, Silver. |