| Type batterij | De navulbare batterij van het lithiumpolymeer |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 200mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Laadspanning | 4.2V |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1.0C/200mA |
| Type batterij | De navulbare batterij van het lithiumpolymeer |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 2000 mAh |
| Minimumcapaciteit | 2000 mAh |
| Grootte van de batterij | Max 6,5x40x67,5 mm (T*W*L) |
| Type batterij | polymeren lithium-ionbatterijen |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 900mah |
| Grootte van de batterijcel | Max. 6,0*30,5*48,5 mm |
| Grootte van de batterij | Max. 6,0*30,5*50,5 mm |
| Type batterij | De navulbare batterij van het lithiumpolymeer |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 500mAh |
| Laadspanning | 4.2V |
| Maximale lading/ontladingstroom | 1.0C/500 mA |
| Type batterij | De navulbare batterij van het lithiumpolymeer |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 300mAh |
| Laadspanning | 4.2V |
| Afsluitingsspanning | 3.0V |
| Type batterij | De navulbare batterij van het lithiumpolymeer |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1000 mAh |
| Laadspanning | 4.2V |
| Maximale lading/ontladingstroom | 1.0C/1.0A |
| Type batterij | Oplaadbare Li-polymerbatterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 250mAh |
| Maximale laad-/ontladingsstroom | 1.0C/250mA |
| Grootte van de batterijcel | Max. 5,0*20,0*30,0 mm |
| Type batterij | lithium-polymerbatterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 55mAh |
| Lastenbatterij | 4.2V |
| Grootte van de batterij | Max. 4,5 x 11,5 x 22,5 mm (T*W*L) |
| Type batterij | Oplaadbare Li-polymerbatterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 2000 mAh |
| Laadspanning | 4.2V |
| Grootte van de batterij | Max. 10,2 x 34 x 52,5 mm (T*W*L) |
| Type batterij | Oplaadbare Li-polymerbatterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1400 mAh |
| Laadspanning | 4.2V |
| Grootte van de batterij | Max. 10,1 (t) x 30,0 (w) x 50,5 (l) mm |