| Type batterij | oplaadbare liposuurbatterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1200 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/1200mA |
| Grootte van de batterijcel | Maximaal 10*30,5*40,5 mm |
| Type batterij | Batterij van het lithium de ionenpolymeer |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 750mAh |
| Laadspanning | 4.2V |
| Ontladingsstopspanning Spanning | 3.0V |
| Type batterij | lithium-polymerbatterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 800mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/800mA |
| Grootte van de batterijcel | Max. 7,5 t x 20,5 t w x 44,5 t l mm |
| Type batterij | Persoonlijke Lipo-batterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 620 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/620mA |
| Grootte van de batterijcel | MAX 5,7 (T) x 31,7 (W) x 30,0 (L) mm |
| Type batterij | 7.4V Li-polymer batterijpakket |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 720mAh |
| Nominale spanning | 7.4V |
| Maximale laad-/ontladingsstroom | 720mA ((1.0C) |
| Grootte van de batterijcel | Max. 7,8 (t) x 25,5 (w) x 32,0 (l) mm |
| Type batterij | Lithiumpolymerbatterijpakket |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 1800 mAh |
| Nominale spanning | 7.4V |
| Max Discharging Current | 1800mA ((1.0C) |
| Levenscyclus | Meer dan 500 keer |
| Type batterij | LiPo-batterij met een hoog ontladingspercentage |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 1300 mAh |
| Nominale spanning | 7.4V |
| Laadstroom | 0.2C/0.5C/1.0C |
| Max Continuous Charge Current | 2600mA ((2.0C) |
| Type batterij | LiPo-batterij met een hoog ontladingspercentage |
|---|---|
| Nominale spanning | 7.4V |
| Nominale capaciteit | 1000 mAh |
| Grootte van de batterijcel | Maximaal T8.2*W30.5*H48.0mm |
| Grootte van de batterij | Maximaal T17.4*W31.0**57.0mm |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 1100 mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Laadspanning | 4.2V |
| Kleur | ZILVER |
| Type batterij | Hoogspannings-Li-polymerbatterij |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 70mAh |
| Nominale spanning | 3.8V |
| Laadspanning | 4.35V |
| Levenscyclus | ≥ 500 keer |