| Type batterij | Oplaadbare LiPO-batterijen |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 400 mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Maximale laad-/ontladingsstroom | 1C/400mA |
| Battrey-celdimensie | Maximum (T) 8,0* (W) 20,0* (H) 25,0mm |
| Type batterij | Persoonlijke Li-polymerbatterij |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 300mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Laadspanning | 4.2V |
| Maximale ontladings-/oplaad-/ontladingsstroom | 1C/300mA |
| Type batterij | Batterij Li-Po |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 260mAH |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Maximale lading/ontladingstroom | 1.0C/260mAh |
| Celafmeting | Maximaal 3,2*27,5*30,5 mm |
| Type batterij | Li-ionenpolymeerbatterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1200 mAh |
| Laadspanning | 4.2V |
| Afsluitingsspanning | 3.0V |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Laadspanning | 4.2V |
| Nominale capaciteit | 2300 mAh |
| Typische capaciteit | 2300 mAh |