| Type batterij | Oplaadbare Li-polymerbatterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Laadspanning | 4.2V |
| Nominale capaciteit | 1500mah |
| Maximale lading/ontladingstroom | 1.0C/1.5A |
| Type batterij | Hoogspannings LiPo-batterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.8V |
| Nominale capaciteit | 280mAh |
| Maximale lading/ontladingstroom | 1.0C |
| Afmetingen van de batterij | Max 4,8*22,0*30,0 mm |
| Type batterij | Navulbaar Li Polymer Battery |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 200mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Maximale lading/ontladingstroom | 1.0C/200mA |
| Afmetingen van de batterij | 3.2*20,5*37,5 mm |
| Type batterij | Lipo-batterij |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 160 mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Maximale lading/ontladingstroom | 1.0C/160mA |
| Afmetingen van batterijcellen | Maximaal 3,9*15,5*28,5 mm |
| Type batterij | LiPO-batterijen |
|---|---|
| Nonialspanning | 3.7V |
| Afsluitingsspanning | 3.0V |
| Nominale capaciteit | 1100 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/1100mA |
| Type | LiPO-batterijen |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 140mAh |
| Laadspanning | 4.2V |
| Maximum last en lossingsstroom | 1.0C/140mA |
| Type batterij | Lithiumpolymer-oplaadbare batterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 500mAh |
| Laadspanning | 4.2V |
| Afsluitingsspanning | 3.0V |
| Type batterij | De navulbare batterij van het lithiumpolymeer |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1000 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/1000mA |
| Grootte van de batterijcel | Maximaal 8,0*30,5*40,5 mm |
| Type batterij | de batterij van het polymeerlithium |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 800mAh |
| Laadspanning | 4.2V |
| Grootte van de batterijcel | Max. 8,0*20,0*50,5 mm |
| Type batterij | Navulbaar Li Polymer Battery |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 600 mAh |
| Laadspanning | 4.2V |
| Afsluitingsspanning | 3.0V |