| Type batterij | Li-polymerbatterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1200 mAh |
| Maximale celgrootte | 10*30,5*40,5 mm |
| Maximale grootte van het batterijpakket | 10*30,5*42,5 mm |
| Type batterij | 3.7v li poly oplaadbare batterij |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 5500 mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Maximale laad-/ontladingsstroom | 2750mA ((0.5C-NCM) |
| Grootte van de batterijcel | MAX 8,5 ((T) x42,0 ((W) x56,5 ((L) mm |
| Type batterij | Ultradunne lithium-polymerbatterij |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 45mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Volatge opladen | 4.2V |
| Maximale laadstroom | 45 mA ((1.0C-4.2V) |
| Type batterij | oplaadbare liposuurbatterij |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 200mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Volatge opladen | 4.2V |
| Maximale laadstroom | 200 mA ((1.0C-4.2V) |
| Type batterij | lithium-polymerbatterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1200 mAh |
| Typische capaciteit | 1250mAh |
| Type batterij | lithium-polymerbatterij |
|---|---|
| Model | Unilever-producten |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 480 mAh |
| Typische capaciteit | 500mAh |
| Type batterij | Hoogspannings-lithium-polymerbatterij |
|---|---|
| Model | UNM 713540 |
| Nominale spanning | 3.85V |
| Nominale capaciteit | 1530mAh (0,2C opladen/0,2C ontladen) |
| Typische capaciteit | 1550mAh (0,2C opladen/0,2C ontladen) |
| Type batterij | LiPO-batterijen |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 60mAh |
| Laadspanning | 4.2V |
| Levenscyclus | ≥ 500 cycli (0,2C) |
| Type batterij | Oplaadbare Li-polymerbatterij |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 210mA |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Afmetingen van de batterijcellen | Max. 5,0 (t) x 20,5 (w) x 25,0 (l) mm |
| Afmetingen van de batterij | Max. 5,0 (t) x 20,5 (w) x 27,0 (l) mm |
| Type batterij | LiPO-batterijen |
|---|---|
| Capaciteit | 550mAh |
| Spanning | 3.7V |
| Maximale laad-/ontladingsstroom | 1.0C/550mA |
| Celafmeting | 5.5*25,5*40,5 mm |