| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | UNM424567-2S |
| Nominale spanning | 7.4V |
| Nominale capaciteit | 1500mah |
| Typische capaciteit | 1550 mAh |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | De in punt 1 bedoelde maatregelen zijn van toepassing op: |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 115 mAh |
| Typische capaciteit | 125 mAh |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies 502530 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 320mah |
| Typische capaciteit | 350 mAh |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unieke producten |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 370 mAh |
| Typische capaciteit | 390 mAh |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 7.6V |
| Nominale capaciteit | 2000 mAh |
| Typische capaciteit | 2050 mAh |
| Type batterij | oplaadbare liposuurbatterij |
|---|---|
| Model | Unilever-producten |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 850mah |
| Typische capaciteit | 900mah |
| Type batterij | lithium-polymerbatterij |
|---|---|
| Model | Unies 923060 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 2050 mAh |
| Typische capaciteit | 2100 mAh |
| Type batterij | lithium-polymerbatterij |
|---|---|
| Model | Unies 503040 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 600 mAh |
| Typische capaciteit | 650mah |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | De volgende categorieën: |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1000 mAh |
| Typische capaciteit | 1030 mAh |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | De volgende categorieën zijn bedoeld: |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 230 mAh |
| Typische capaciteit | 240 mAh |