| Type batterij | Op maat gemaakte LiPO-batterijen |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 1150mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Maximale laad-/ontladingsstroom | 1C/1150mA |
| Afmetingen van de batterijcellen | Max. max. max. max. max. |
| Type batterij | Kleine Li-polymerbatterij |
|---|---|
| Spanning | 3.7V |
| Capaciteit | 60mAh |
| Maximale laad-/ontladingsstroom | 1C/60mA |
| Grootte van de batterijcel | Max. 3,0 ((T) x 12,5 ((W) x 21,5 ((L) mm |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 350 mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Laadspanning | 4.2V |
| Maximale laad-/ontladingsstroom | 1C/350mA |
| Type batterij | De navulbare batterij van het polymeerlithium |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 500mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Oplaadspanning | 4.2V |
| Grootte van de cel | 5.5*23.0*38.5mm |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 430 mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Maximale laad-/ontladingsstroom | 1.0CA(=430mAh) |
| Grootte van de batterij | MaxT5.0*W12.0*H75.0mm |
| Type batterij | lithium-polymerbatterij |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 2000 mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Grootte van de batterijcel | Maximaal T7.0*W34.0*H82.0mm |
| Maximale laad-/ontladingsstroom | 1.0CA(=2000mAh) |
| Type batterij | Batterij van het lithium de ionenpolymeer |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1850 mAh |
| Maximale laad-/ontladingsstroom | 1.0C/1850mA |
| Grootte van de batterijcel | Max. 5,55*40,3*74,0 mm |
| Type batterij | Lithiumpolymerbatterijpakket |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 1250mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Continu ontladingsstroom (max.) | 1CA=(1250mA) |
| Grootte van de batterij | Max. 4,3 (t) x 42,0 (w) x 62,5 (l) |
| Type batterij | Op maat gemaakte Li-polyerbatterijen |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 170mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Levenscyclus | ≥ 500 keer |
| Grootte van de batterij | Max. 3,6*20,0*29,0 mm |
| Type batterij | Oplaadbare lithium-ion-polymerbatterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 450mAh |
| Maximale lading/ontladingstroom | 1.0C/450mA |
| Afmetingen van de batterij | Max 6,0*22,5*40,5 mm |